Kahve Aboneliği

Coffee Project Kahve Aboneliği

Coffee Project Kahve Aboneliği ile Evde/Ofiste kahve bitti derdi geride kalıyor !

Abone olup bir sefer sipariş veriyor, abonelik süresince kahve sipariş etmekle uğraşmıyorsunuz.

Karar vermeniz gereken tek şey hangi kahveden, hangi sıklıkta ve ne miktarda almak istediğiniz. Bu kadar basit!

Dilediğiniz zaman aboneliği duraklatabiliyor ve yeniden tekrar başlatabiliyorsunuz.

Kısaca, Siz gülümsüyorsunuz, Kahve işlerini biz hallediyoruz…

Tercihinize göre en az 250gr en fazla 3 kilogram kahve için abone olabiliyorsunuz. Daha fazla abonelik seçeneği için bizimle WhatsApp  ya da kurumsal@coffeeproject.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Abonelik Modelleri

BİR AYLIK ABONELİK

Bir aylık kahve aboneliği ile size isterseniz haftalık olarak dört kez, isterseniz de iki haftada bir olarak iki kez kahve gönderiyoruz.

Eğer haftalık olarak abone olursanız dört kez kahve teslimatı yapılıyor ve tam dört kargo ücreti kâr ediyorsunuz.

ÜÇ AYLIK ABONELİK

Üç aylık kahve aboneliği ile size isterseniz haftalık olarak ayda dört kez, isterseniz de iki haftada bir olarak ayda iki kez kahve gönderiyoruz.

Eğer haftalık olarak abone olursanız 12 kez kahve teslimatı yapılıyor ve tam 12 kez kargo ücreti ödemeden kahve kapınıza geliyor!

ALTI AYLIK ABONELİK

Altı aylık kahve aboneliği ile size isterseniz haftalık olarak ayda dört kez, isterseniz de iki haftada bir olarak ayda iki kez kahve gönderiyoruz.

Eğer haftalık olarak abone olursanız 24 kez kahve teslimatı yapılıyor ve tam 24 kargo ücreti kadar kâr ediyorsunuz.

Kahve Aboneliği Avantajları

KOLAYLIK

Kahve sipariş etmek için her seferinde harcadığınız zamanınızın size kalması. Abonelik süresi biterken size gönderdiğimiz hatırlatma mailleri ile tekrar ödeme yapacağınız için evde ya da ofiste kahve kalmaması gibi tatsız sürprizlerle karşılaşmayacaksınız.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm abonelik türlerinde kargo ücretsizdir. Dilediğiniz sıklıkta gönderim seçebilirsiniz, kahveleriniz hiçbir ek ücret ödemeden kapınıza gelecektir.

HEDİYELER

Aboneler ücretsiz kargo fırsatının yanı sıra diledikleri hediyeleri de seçme şansına sahip olacaklar. Abonelik sayfasının sonunda sistem size hediyenizi de seçim imkanı verecektir.

İNDİRİMLER

Eğer siz de bizim gibi çok kahve tüketiyorsanız, %4’e varan indirim fırsatları sizi bekliyor.

Kahve Aboneliği Nasıl Çalışır?

Coffee Project’te her hafta Salı günü abonelerin günüdür. Abonelikler Salı gününden itibaren başlatılır, Her Salı, abonelerimizin kahveleri Kargoya veya Kuryeye (Ankara içi aynı gün teslim olacak şekilde) verilir.

Örneğin, bir aylık (haftalık teslimat seçeneğiyle) 3 x 250 gram kahve için abone olursanız, haftaya Salı günü degassing sürecini tamamlamış 3 paket kahvenizi kargoya/kuryeye veriyoruz. Sonraki üç hafta da aynı şekilde siz hiç zahmet etmeden kahve kapınıza kadar geliyor. Aboneliğiniz sonunda isterseniz kahve miktarını, çeşidini ya da çekirdeğini değiştirebiliyorsunuz eğer değişiklik yapmak istemezseniz de tekrar ödeme yaparak bir ay daha aynı şekilde kahvenizi, kapınıza kadar ücretsiz gönderiyoruz. Çarşamba veya sonraki günlerde yapacağınız abonelikte ise bir sonraki hafta Salı günü aboneliğiniz başlatılıp ilk gönderiminiz yapılacaktır.

Aboneliği Devam Ettirme / Sonlandırma

Aboneliğinizin sona ermeden önce size hatırlatma mailli gönderiyoruz ve eğer isterseniz aboneliğinizi tekrar ödeme yaparak uzatıyorsunuz. Yeni abonelik istemezseniz, aboneliğiniz otomatik olarak sonlandırılıyor.

Ödeme Sistemi

Abonelik diyince aklınıza taahhüt, istemediğiniz halde kartınızdan para çekilmesi gibi şeyler gelmesin. Coffee Project olarak kart bilgilerinizi kesinlikle saklamıyoruz. Aboneliğinizi otomatik olarak yenilemiyoruz.